Sugestie srv

În acest topic puteţi propune sugestii pentru îmbunătăţirea serverului.
Închis
culturistu69
Jucător
Jucător
Status: Neconectat

Lun 18 Feb, 2019 9:13 pm

Nume caracter : AoloBlugii
-Sugestie :
1. Faceti dracu reclama sa intre playeri noi ca altfel o sa se lase toti intr un final
2. Fiti mai atenti, de ex anularea dojangului nu ati anuntat o...
3. Multi s au lasat pt ca e destul de monoton serveru, vrem si noi eventuri din care sa scoti ceva, nu cufere vday din care pica sageata de 20kk si un cacat de costum
4. Cred ca s ar reapuca multi daca s ar face fuziunea cu vechiul server, deci recomand sa se faca dar sa nu fie aduse armele si armurile beta de acolo
5. E prea greu sa faci beta+9 in rasa ei. Iti vine sa te lasi cand vezi cat timp pierzi si nimic...Mie mi a esuat de 6 ori la +8 din care 3 plusuri au fost cu fermecata. Cum dracu vine asta nu stiu ca teoretic cu fermecata si crearea itemelor ar trebui sa fie 31% iar cu metal 21% deci 1 din 4 tot ar fi trebuit sa mearga. Si eu totusi sunt un caz fericit, altii au dat de 8 ori+9 si nu a mers. Si am calculat si am farmat 12 ore legat pt 6 plusuri...la +9 farmezi minim 3 ore pt un + si e sansa de maxim 24 cu fermecata si crearea itm...lasa ti o drc ca o fi pvm hard dar ori tre sa ai bulan ori sa pierzi 3 zile sa faci aia +9, nici pe ro nu cred ca e 4% la +9. Inteleg ca tre sa ai mereu ceva de facut dar daca vezi ca te joci si nu faci nimic ti se ia, mie cel putin imi vine sa ma las.
6. Sa mai intre drc si cretu sau sa mai faca un live ceva sa ne zica ce face cu serveru ca zici ca l a abandonat. Noi ii bagam bani si lui ii arde de omegle. Are de dat niste explicatii in leg cu faptul ca nu mai faceti nimic iar playerii se lasa
7. Manusa de 3h nici acum nu merge, ati putea sa o reparati.
8. Daca se aduna mai mult de 10 playeri la o bataie ceea ce rar se mai intampla, apare lagul si delay ul, deci sugerez alt host
9. Inca o data a ramas un maxim de 300 on, ori se face ceva ori intr o luna se lasa si aia ca nu o sa mai fie piata. Sugerez sa mai ascultati si voi de playeri, sa le mai faceti pe plac, mai ales ca ei aduc bani (clientu nostru stapanu nostru). Daca nu se face nimic inseamna ca vi se rupe pl la toti de serveru asta si nimeni nu o sa mai intre pe vreun server de al lui frezy sau cretu.
Shyroe
Jucător
Jucător

Mie 20 Feb, 2019 6:54 am

Degeaba ....am facut eu sugestii de succes fara numar.... raspundea jAdor ca o sa vb in staff. (sunt sigur ca zicea doar sa nu se implice)...ii era greu. (probabil nu a contribuit cu ceva ca sa il doara) .

*Daca vede jAdor poate dovedi cu print in echipa cand a trimis mai departe sugestiile mele , si daca are curaj sa spuna ca nu au fost ok sa spuna exact ce nu era si dupa sa comenteze restul sv.

E treaba lor ce face cu sv.... Sincer imi pare reau pt donatie si pt ca am pierdut timp.

Promit ca o sa fie ultimul sv PRIVAT pe care o sa il mai descarc. = Recomand Oficial pt toata lumea , e mai greu dar sti ca ai iteme pt un timp indelungat.

Sper sa faceti ceva cu sv. Totul este ok , doar promovare si punctualitate trebuie.
Imagine
Imagine
Imagine
[GM]jAdoree
Administrator
Administrator

Mie 20 Feb, 2019 4:12 pm

Salut,
1. Vom pregati cateva chestii noi, vom pregati o prezentare si vom cumpara de la youtuberi promovare.
2. Din pacate weekend-ul trecut n-am fost acasa si nu stiu ce s-a intamplat, dar te asigur nu se va mai intampla.
3. Inca incerc sa conving pe toata lumea de eveniment tip card okey etc(drop things u know)
4. "Fuziunea" nu e pentru a aduce 1000 playeri, aceasta consta in aducerea unui cont cu echipamentul de pe el, fara iteme de upgrade, cu yang injumatatit, armele beta devenind arme epice, armuri beta nu exista.
5. La 3 ai spus ca serverul este monoton, intri 2 ore pe zi te relaxezi farmand si-ti vei face arma beta, nu poti spune ca un server este monoton cat timp nu exista evenimente permanente.
6. Cretzu a avut niste probleme cu sanatate, va reveni cu live-uri/episoade pe reborn.
7. Manusa de 3 ore ofera sansa la dublu drop, nu dublu-drop.
8. Hostul este cel mai bun din Romania daca nu ma insel, am vorbit cu frezy si a spus ca va incearca cateva variante de fix.
9. Mereu a fost auzita parerea jucatorilor.

Cat despre tine shyroe, cand sunt propuneri mi le notez intr-un notepad pe toate, iar seara cand ne strangem pe conferinta sunt discutate, daca sunt okey se adauga repede, daca trebuiesc gandite raman pe alta data si daca nu isi au rostul sunt sterse din notepad-ul meu.

O zi buna!
Închis