Sall, vreau sa raportez un bug sau nustiu cum sa ii spun care nu mi sa mai întâmplat.

În acest topic puteţi raporta orice bug găsit pe serverul M2Reborn.
Închis
AndreiLevi
Status: Neconectat

Dum 03 Feb, 2019 8:01 am

Azi când am intrat pe metin de dimineață m-am trezit fără armura samurai din nush ce motiv o aveam de mai mult de o luna pe mine nush dacă din cauza ca am vrut sa ii schimb aspectul acela sa fie permanent dar altfel nu îmi explic deoarece pe samurai am avut înainte aspect costum azrael și nu am avut nici o problema, e când am pus aspect armura nemere totul bn pana azi de dim când am intrat și am obs ca nu mai aveam armura. Nu cred ca contul a fost spart deoarece mear fii luat totul nu doar armura deoarece am mai multe site-uri. Sper sa se rezolve acest bug și sa îmi recuperez armura deoarece am băgat 8kkk în ea și pt mn este o pierdere mare. Puteți intra pe cont sa verificați și chiar va rog sau sa intrați în baza de date și sa verificați sau sa încercati acest bug și sa îl reparații ca altfel nu îmi explic cum ar fi putut sa dispară. Momentan crezusem ca sau scos ramurile samurai de pe server de o dispărut dar am întrebat mai multa lume și mi-au spus ca nu și nu am rămas surprins pe cât am fost de dezamăgit.
[GM]jAdoree
Administrator
Administrator
Status: Neconectat

Lun 04 Feb, 2019 1:26 am

Nu ne-ai oferit un nume caracter sau nume de cont, te voi ruga sa-i dai mesaj lui [Fr3zy] pe discord, cu problema si numele caracterului + dat.
Discordul lui frezy: [Fr3zy]#3568
Închis