[EVENT] Miss & Mister M2Reborn (Editia I)

În acest topic găsiţi toate detaliile despre evenimentele organizate pe M2Reborn.
Azunight
Administrator
Administrator
Status: Neconectat

Mie 12 Dec, 2018 12:52 pm

Buna ziua tuturor,

Pentru prima data pe comunitatea M2Reborn va fi organizat evenimentul Miss & Mister.
In ce consta acest eveniment? Dovedeste cat de mult apreciezi acest server postand aici un selfie cu tine, needitat, in care sa apara (OBLIGATORIU) cuvantul "REBORN" scris pe o foaie / un tricou, etc. Pentru a confirma ca persoana care se afla in poza sunteti voi, trebuie sa mai postati 2 poze obisnuite fara textul "REBORN". Dupa ce ai indeplinit aceste conditii obligatorii, inscrieti-va in concurs urmand modelul de mai jos:
Nume real:
Nume caracter:
Varsta:
O scurta descriere despre tine (minim 50 de cuvinte):
Poze (1 cu text REBORN, 2 obisnuite):

Regulament:
Pozele pentru concurs vor fi postate pe site-ul: Posteaza pozele aici
Castigatorul editiei I nu are voie sa mai participe la editia II a concursului, insa se poate reinscrie incepand cu editia III.
Cum se vor alege castigatorii?
50% votul jucatorilor de pe server intr-un topic special creat pe data de 05.01.2019
50% votul echipei M2Reborn
- Votul jucatorilor de pe server este valid atat timp cat este specificat in topicul special pentru a vota numele jucatorului si breasla din care face parte, iar nivelul minim pentru a putea vota este 55.
- Toti membrii echipei M2Reborn au dreptul de a vota (inclusiv helperii).
In cazul in care folositi folositi multi-account pe forum si sunteti prinsi sunteti descalificati. Persoanele ce voteaza de pe mai multe conturi pe forum vor fi banati permanent pe forum / banati temporar pe joc.

Nota: Echipa M2Reborn isi rezerva dreptul de a descalifica orice persoana participanta care incalca regulamentul acestui eveniment si de a ii sanctiona pe toti jucatorii care incearca sa voteze ilegal de mai multe ori un participant.

Premii:
1. Castigatoarea categoriei feminine va primi tag-ul [Miss] in fata numelui si un costum personalizat special creat pentru acest eveniment cu durata 30 de zile.
2. Castigatorul categoriei masculine va primi tag-ul [Mister] in fata numelui si un costum personalizat special creat pentru acest eveniment cu durata de 30 de zile.

Alte detalii:
Va puteti inscrie la Miss & Mister in perioada 25.12.2018 - 05.01.2019, votarile vor avea loc in perioada 05.01.2019 - 10.01.2019, urmand ca pe data de 10 sa fie aflati castigatorii.
I'm not hacking, you're just terrible at this game.
Terrrente

Mar 25 Dec, 2018 2:06 pm

Nume real: Terente George
Nume caracter: xxTwisted
Varsta: 17 ani
O scurta descriere despre tine (minim 50 de cuvinte): Sunt din Tulcea, am 17 ani din care 11 ani i-am petrecut in metin =]]] ,sunt la un liceu cu profil tehnic, sunt o persoana deschisa, nu imi pasa de parearea altora, majoritatea timpului o petrec in club unde mi-am cunoscut majoritatea prietenilor de betie , in timpul meu liber imi place sa ma joc metin si FIFA, am facut 3 ani de dansuri unde am invatat sa ma comport in colectiv, sa imi formez o proprie parere. In rest am o viata normala ca oricare altu. Mersi pentru atentie si succes tuturor .
ImpoSibiLu

Mar 25 Dec, 2018 3:28 pm

Nume real: Narcis-Romeo
Nume caracter: MCALLISTER ( numele vechi : ImpoSibiLu, pentru cunoscatori)
Varsta: 20
O scurta descriere despre tine (minim 50 de cuvinte): Am inceput si am terminat liceul in Franta la literatura sau filo cum ii mai spun unii,actual sunt student la drept in Franta, locuiesc in zona parisului de cativa ani, sunt fan al sportului rege, fac sala de aproximativ 2 ani unde imi petrec timpul liber, mai joc fifa sau pubg pe ps4 ocazional.
Ultima oară modificat Mar 25 Dec, 2018 10:45 pm de către ImpoSibiLu, modificat 1 dată în total.
Fun

Mar 25 Dec, 2018 7:18 pm

Nume real: Gabriel Lăculeanu
Nume caracter: Gabrielul (Obișnuiesc să folosesc și un caracter cu numele Fun)
Varsta: 16 ani
O scurta descriere despre tine (minim 50 de cuvinte): Vă salut! Eu sunt Gabriel, am aproape 17 ani și sunt mare fan matematică-informatică =)) într-un liceu din Râmnicu Vâlcea. Sunt mai glumeț din fire, îmi place să fac chestii nebunești, amuzante și handicapate, dar cel mai mult îmi place să ma uit la documentare științifice si să ma joc metin2, normal.
Ultima oară modificat Mie 26 Dec, 2018 7:15 pm de către Fun, modificat 1 dată în total.
CazDeTarga

Mar 25 Dec, 2018 8:27 pm

Nume real:Andrei
Nume caracter:CazDeTarga
Varsta:16
O scurta descriere despre tine (minim 50 de cuvinte): Sunt o persoana optimista indiferent de rezultat !! Dati si voi un like acolo va pup :*

Goldiee

Mar 25 Dec, 2018 8:57 pm

Nume real: Bogdan Cristian
Nume caracter: Famous
Varsta: 23 ani
O scurta descriere despre tine (minim 50 de cuvinte): Sunt din Târgu-Jiu, am 23 de ani , sunt blond cu ochii albaștrii, momentan locuiesc in Bucuresti unde si muncesc, sunt zodia leu si SexIepuresc Nr1 . Imi doresc sa vad ce reactie o sa aiba staff-ul/playerii in legatura cu mine ca sunt in SexIepuresc si stim cu totii povestea. Vreau sa inchei cu un motto ce trebuie tinut minte de multa lume - „Succesul stârneşte întotdeauna duşmănii.” deci..Shit happens , move on . V-aș spune foarte multe despre mine dar nu cred că este cineva interesat de treaba asta. Oldie but goldie
Sa nu uitati sa vizualizati videoclipul :

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
ImpoSibiLu

Mar 25 Dec, 2018 10:43 pm

ImpoSibiLu scrie:
Mar 25 Dec, 2018 3:28 pm
Nume real: Narcis-Romeo
Nume caracter: MCALLISTER ( numele vechi : ImpoSibiLu, pentru cunoscatori)
Varsta: 20
O scurta descriere despre tine (minim 50 de cuvinte): Am inceput si am terminat liceul in Franta la literatura sau filo cum ii mai spun unii,actual sunt student la drept in Franta, locuiesc in zona parisului de cativa ani, sunt fan al sportului rege, fac sala de aproximativ 2 ani unde imi petrec timpul liber, mai joc fifa sau pubg pe ps4 ocazional.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Rolexx

Mie 26 Dec, 2018 2:38 am

Nume real: George Raicu
Nume caracter: Rolex
Varsta: 18
O scurta descriere despre tine (minim 50 de cuvinte): Salut, ma numesc George, prietenii ma striga Geo, sunt din Galati, pot spune despre mine ca sunt un tip cu bun simt, cu simtul umorului cand este cazul, sunt genul de om care respecta daca este respectat..Iubesc sa fac sport, practic fotbal de la 7 ani si nu m-as lasa de acest sport pentru nimic in lume.
Imagine
Imagine
Imagine
Ultima oară modificat Sâm 05 Ian, 2019 4:39 pm de către Rolexx, modificat 1 dată în total.
Manuelaphv

Joi 27 Dec, 2018 2:45 pm

Nume real: Paraschiv Manuela
Nume caracter: Khatemis
Varsta: 18 ani
O scurta descriere despre tine: Buna,ma numesc Manuela,am 18 ani, si locuiesc in Calarasi. In esenta sunt o fire prietenoasa,foarte sensibila, cu un simt bine dezvoltat,desi uneori sunt imprevizibila. De asemenea sunt o fire sincera si urasc oamenii falsi. Un lucru important despre mine este ca imi plac foarte mult animalutele,mai exact cateii.
Succes tuturor!

Imagine
Imagine
Imagine
Ultima oară modificat Sâm 29 Dec, 2018 11:34 pm de către Manuelaphv, modificat de 5 ori în total.
CyberHorn

Joi 27 Dec, 2018 5:30 pm

Nume real: Alex Golea
Nume caracter: CyberHorn
Varsta: 16 ani.
O scurta descriere despre tine: Când nu mă joc metin, petrec timpul liber intr-un anturaj strâns cu tovarașii. Sunt o persoană deschisă, directă, prietenoasă. Îmi place in mod special body modification, sunt pasionat de desen, am niște flash-uri de 20mm și plănuiesc să ajung la 40mm, zodia berbec, culoarea mea preferată este roșul. Consumător de tetrahydrocannabinol și alte substanțe tari :mrgreen:
Poze : Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Închis